Lakossági Felhívás – Próbajellegű szelektív hulladékgyűjtés a falvakban

 

Tisztelt lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2025. december első két hetében ( december 1 és december 8-dikai héten) a község területén található falvakban is életre hívjuk a primáris szelekció rendszerét, próba jelleggel.

Kérük minden lakost, hogy aktívan vegyen részt ebben a közös kezdeményezésben, és segítse a rendszer bevezetését!

A kék kukába kérjük elhelyezni minden újrahasznosítható anyagot, mint például:

  • papír
  • PVC és egyéb műanyagok
  • fém
  • textil
  • üveg

A próbaidőszak tapasztalatai alapján a szolgáltatás 2026. január 1-jétől teljes üzemmódban indulna.Köszönjük együttműködésüket és elkötelezettségüket a tisztább, fenntarthatóbb környezetért!