SAJTÓKÖZLEMÉNY-  Vízellátási Szolgálat

Karbantartási munkák a topolyai ivóvíztárolón

„Komgrad” január 15-én folytatja a topolyai ivóvíztároló rendszeres tisztítási és fertőtlenítési munkálatait. A folyamat a második kamra leürítését, mechanikus tisztítását, fertőtlenítését és újbóli feltöltését foglalja magában.

A munkát kamránként végzik, így a lakosság folyamatos ivóvízellátása biztosított marad. A tartályt csak akkor helyezik vissza a rendszerbe, ha a laboratóriumi vizsgálatok igazolják a víz kifogástalan minőségét.

A munkálatok idején előfordulhat átmeneti nyomáscsökkenés vagy enyhe zavarosság a vízben, ezek azonban rövid ideig tartó, természetes jelenségek.

A munkálatok célja a vízellátás biztonságának, stabilitásának és minőségének növelése.

                                                             „Komgrad” Topolya
Vízellátási Szolgálat