Poštovani građani,
Obaveštavamo vas da će tokom prve dve nedelje decembra 2025. godine ( od 1. do 5.decembar, kao i naredne nedelje od 8. do 12.decembra) u naseljenim mestima naše opštine biti pokrenut sistem primarne selekcije otpada, u probnoj fazi.
Pozivamo sve građane da se uključe i podrže ovu inicijativu, kako bismo zajedno doprineli očuvanju životne sredine.
U plavu kantu potrebno je odložiti sve reciklažne materijale, kao što su:
- papir
- plastika (PVC)
- metal
- tekstil
- staklo
Na osnovu rezultata probne faze, usluga će zvanično biti pokrenuta od 1. januara 2026. godine. Zahvaljujemo na saradnji i podršci ka čistijoj i održivoj zajednici!

Magyar